Konya’nın En Prestijli Salonu Bosna’da! / 10.01.2018

Tasarımı, hijyeni ve yaklaşık 1500 m²’lik bir alanıyla Konya’nın parmakla gösterilen SWİSS SPOR Fitness Merkezi, her geçen gün kalitesini kanıtlamaya devam ediyor. Müşterilerine modern, ferah ve hijyenik bir ortam sunan SWİSS SPOR, bu anlamda Konya’nın en prestijli fitness merkezi olarak göz çarpıyor. TECHNOGYM markasının güvencesiyle salonundaki tüm fitness aletlerinin modernize edilmiş olması hem müşterilerin isteklerine önemli oranda yerine getirmeye, hem de kalitesinden ödün vermeden yoluna tüm hızıyla devam etmesine katkı sağlıyor. %100 fitness aktiviteleri ve hareket serbestliği sunan SWİSS SPOR, alanında uzman ve özenle seçilmiş olan antrenörler ile birlikte sağlıklı ve eğlenceli bir spor ortamı sunuyor. 
Özellikle Öğrenci ağırlıklı bir nüfusu içinde barındıran Bosna Hersek Mahallesi, Swiss Spor açısından olumlu bir konumda oluşunu gösteriyor. Üniversite kampüsüne olan yakınlığı ve merkezi konumu insanların SWİSS SPOR’u tercih etmelerine katkı sağlıyor.
İşte şimdi sizde ister zayıflamak için, ister forma kavuşmak için,  daha enerjik ya da daha güçlü olmak için, günlük hayatın sizi yoran koşullarına karşı dayanıklı iyi bir ruh haline bürünmek için gelin SWİSS SPOR’u tercih edin.

.

Haberdar Ol!

Mail adresinizi kaydederek, Kampanya & Faaliyetlerden Haberdar olunuz.