Hakkımızda
Hakkımızda

18 yaş ve üstü herkes için tasarlanmış yeni bir fitness merkezi konsepti olan Swiss Spor ile Konya’yı daha fit bir hale getirmeyi hedefliyoruz. Yaklaşık 1500 m alanda modern, ferah  ve hijyenik bir mekanı Konya’ya kazandırdığımız için çok mutluyuz.  Geniş bir mimariyle teknoloji, ses, ışık, ergonomi ve yalıtım koşulları %100 fitness aktiviteleri ve hareket serbestliği için uygun ortamı sizler için tasarladık.

 

Alanında eğitimli, deneyimli, donanımlıve yardımsever eğitmenlerimizin gözetiminde uyguladığımız çeşitli dersler ve üyelerimizin fiziksel aktivitesini neşeli bir eğlence partisine dönüştürdük. Tüm ekipmanlarımız TECHNOGYM marka güvencesine sahip olup, herkesin ihtiyaçlarına uygun, geniş kardiyo ve ağırlık ekipmanlarımız mevcuttur. Evet, biz 2014’ten beri bütün bunları fitness sporunu sevdiğimiz için yaptık.

 

Fitness sporunu sevdirmek ve sürdürülebilir hale getirmek için yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. İşte şimdi sizde ister zayıflamak için, ister formakavuşmak için,  daha enerjik ya da daha güçlü olmak için, günlük hayatın sizi yoran koşullarına karşı dayanıklı iyi bir ruh haline bürünmek için gelin SWİSS SPOR'u tercih edin.

Haberdar Ol!

Mail adresinizi kaydederek, Kampanya & Faaliyetlerden Haberdar olunuz.